Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://sev.radakmu.org.ua)
Головна → Інвестиції в кліматичні стартапи зросли в 5 разів порівняно з минулими роками

27.10.2021 10:55
Інвестиції в кліматичні стартапи зросли в 5 разів порівняно з минулими роками Інвестиції в кліматичні стартапи зросли в 5 разів порівняно з минулими роками

Технологічні стартапи, які мають на меті боротьбу проти зміни клімату, залучили від венчурних інвесторів $32 млрд з початку року. Про це повідомляє телеканал CNBC з посиланням на спільний звіт дослідних компаній Dealroom та London & Partners, пише Коммерсант.

Це перевищує обсяг коштів, залучених такими стартапами за весь минулий рік, і майже вп'ятеро більше коштів, зібраних у 2016 році ($6,6 млрд), коли інвестори почали звертати особливу увагу на подібні стартапи.

Серед технологій, які розробляють такі компанії, високою популярністю користуються системи очищення відпрацьованих газів, підвищення енергоефективності будівель, сонячні батареї та вітряні установки, системи накопичення та зберігання енергії, електричний транспорт, програмне забезпечення для підрахунку обсягу викидів від діяльності компаній тощо.

З 2016 по 2021 рік найбільше коштів залучали кліматичні стартапи в США, за ними йдуть компанії з Китаю, Швеції та Великобританії. Тільки в Європі інвестиції венчурних фондів у кліматичні стартапи з 2016 року зросли з $1,1 млрд до $8 млрд цього року.

 

 

 

 

 

Джерело: https://mind.ua/news/20232580-investiciyi-v-klimatichni-startapi-zrosli-v-5-raziv-porivnyano-z-minulimi-rokami

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://sev.radakmu.org.ua/view/6786