Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://sev.radakmu.org.ua)
Головна → Київ надав бізнесу доступних кредитів на 1 млрд грн.

23.12.2021 10:51
Київ надав бізнесу доступних кредитів на 1 млрд грн. Київ надав бізнесу доступних кредитів на 1 млрд грн.

У 2021 році програмою фінансово-кредитної підтримки від міста скористались майже 300 столичних підприємств малого та середнього бізнесу. Загальна сума наданих доступних кредитів склала майже 1 млрд грн.

Про це під час зустрічі з представниками бізнес-спільноти та банками-партнерами заявив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Муніципальна програма підтримки бізнесу діє з 2017-го, але саме під час карантинних обмежень ми суттєво збільшили її фінансування. У підприємців є можливість отримати кредит на розвиток бізнесу до 50 млн грн. 99% від процентної ставки компенсує місто. Це дієвий інструмент для створення нових робочих місць, збільшення надходжень до бюджету. Цей напрям для нас пріоритетний. Ми й надалі будемо максимально підтримувати самозайнятих киян, стимулювати малий та середній бізнес», – прокоментував Олексій Кулеба.

Читайте також: Коли ми говоримо про права споживачів, не можна забувати про права кредиторів — думка експерта

За програмою фінансово-кредитної підтримки цього року майже 300 підприємств малого та середнього бізнесу в столиці отримали кредити за мінімальною ставкою. Сума позик склала майже 1 млрд грн.

Умови програми:

  • підприємці міста можуть отримати фінансування на реалізацію своїх інвестиційних проєктів на суму до 50 млн грн;
  • максимальний термін надання ФКП не перевищує 6 років.

Олексій Кулеба поінформував, що у програмі беруть участь 14 банків-партнерів.

«Упевнений, це важливий стимул для бізнесу – розвивати місто шляхом інвестування у власну справу. Партнерство КМДА, депутатів, банківських установ і підприємців – потужна синергія для роботи на результат. Ми були одними з перших, хто підтримав програму. Цього року 75 підприємців отримали компенсацію за кредитами в нашому банку», – прокоментував заступник директора Київської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» Сергій Чигринець.

Завдяки міській фінансово-кредитній програмі лише в цьому році в Києві створено 1200 нових робочих місць, до бюджетів усіх рівнів надійшло майже 160 мільйонів гривень податків та зборів.

Сьогодні у Києві працюють понад 100 тисяч малих та середніх підприємств, де зайняті майже 1 млн мешканців столиці.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/506287/kyyiv-nadav-biznesu-dostupnyh-kredytiv-na-1-mlrd-grn

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://sev.radakmu.org.ua/view/6139