В период карантина, когда многие компании малого и среднего бизнеса закрылись или приостановили свою деятельность, активная часть предпринимателей организовывается в сообщества и предлагает варианты помощи и сотрудничества. В частности, в Фейсбуке есть две профильные группы, которые помогают владельцам бизнеса или частным предпринимателям пережить этот непростой период и найти новые пути для развития.

Группа Бізнес Help! Предлагает кооперацию и взаимовыручку: https://www.facebook.com/groups/1395272653890726/

 #Тримаймося#Підтримай_своїх

В это непростое время, когда почти весь бизнес стоит на паузе и каждый день теряет силы и возможности ради сохранения самого главного - жизни и здоровья людей, сообщество "Бизнес Хелп" предлагает свою площадку для всех, кто может реализовывать свои услуги, товары и продукциюудаленно.

Мы не знаем, сколько это продлится. Никто из нас раньше не работал в таких условиях. Актуальным в ближайшее время будет всё, что можно перевести на интернет-площадки.Здоровье людей сейчас - самое важное.

  • Обращаемся к разработчикам сайтов, интернет-магазинов- у нас вы можете разместить информацию о своих услугах и помочь предпринимателям выжить.
  • Обращаемся к бизнесу- если специфика вашей работы позволяет не подвергать риску здоровье людей и хотя бы малыми оборотами работать удаленно или перевести на доставку - вам сюда.
  • Обращаемся к сотрудникам, временно оставшимся на карантине- у вас есть знания и умения, которые могут быть полезны другим людям. Делитесь, пишите.
  • Обращаемся к людям, у которых есть идеи, как еще мы можем помочь друг другу– здесь вы можете написать свое предложение или отправить его личным сообщением.

Проинформируй о своих услугах/товарах в комментарии.Только так мы можем помочь друг другу удержаться на плаву.

Формат размещения комментариев:

Продукция/услуга - город - контактные телефоны (несколько) - контактное лицо - дополнительные условия.

Объявления о сетевом маркетинге и т.п будут удаляться. Данный пост - не предмет для дискуссий. Комментарии оффтоп также не приветствуются, т.к. загружают ленту.

Мы понимаем, что комментариев к посту может быть довольно много, поэтому планируем его повторять каждую неделю.

Берегите себя, берегите своих близких, будьте здоровы. Мы выстоим. #Тримаймося.

 

Еще одна Фейсбук- группа - Рух Бізнесу України: https://www.facebook.com/groups/1630640863839548/

Здесь предпринимателям предлагают консультации и помощь в переводе бизнеса на новые рельсы. На пример вот такие направления:

Бізнес ідеї з мінімальними вкладеннями!

Ми зібрали 9 бізнес-ідей, які допоможуть знайти свою нішу в 2020 році з невеликими бюжетом.

➡️ Доставка їжі. Розумієте чому власне сьогодні ця тема занадто актуальна ☝️.

Для початку слід визначитися, що саме ви хочете розвозити (піцу, суші, гарячі обіди або м’ясні страви) і укласти договір з рестораном. Не обійтися без створення онлайн-сторінки, де слід помістити меню і контакти, а потім проводити рекламні акції і конкурси для клієнтів. Основні витрати, які вас тут чекають це витрати на транспорт та створення сайту чи мобільного додатку.

➡️ Міні кав’ярня ☕. Зараз це дуже актуальна ідея, яка потребуватиме певних витрат, але повністю окупиться протягом півроку. Вдало розміщена кав’ярня – стабільний високий дохід з можливістю створення цілої мережі стаціонарних закладів або точок з приготуванням кави на виніс. Потрібно витратити капітал на оренду приміщення, оснащення його обладнанням, закупівлі сировини.

➡️ Хенд мейд. Серед оригінальних і свіжих бізнес ідей з мінімальними вкладеннями не можна не відзначити продаж декоративних виробів ручної роботи. Для тих, хто любить рукоділля, це хобі може обернутися вельми прибутковою справою. Продаж може здійснюватися онлайн (для цього необхідно створити свою сторінку), або в торговій точці (цей варіант вимагає оренди приміщення).

➡️ Клінінг Послуги клінінгу зараз дуже популярні як серед населення так і корпоративних клієнтів. Витрати на створення даного виду бізнесу дещо вищі. Оскільки потрібно закупити професійне обладнання та найняти робітників. Проте можна почати з меншого, наприклад з миття вікон. Розмістити оголошення на просторах інтернету та створити сторінки в соціальних мережах.

➡️ Кіоск з їжею Неважливо, чи хочете ви відкрити придорожню ятку з кренделями, продавати тако або щось інше, існує безліч можливостей торгувати продовольчими товарами в невеликих, іноді навіть мобільних масштабах.

➡️ Ремонт одягу. Якщо ви володієте наймінімальнішими навичками шиття, можна пропонувати свої послуги людям, яким потрібно відремонтувати або перешити одяг.

➡️ Організатор подій. Вам подобається влаштовувати вечірки та організовувати зустрічі? Перетворіть хобі на ідею для бізнесу з нуля, заснувавши івент-агентство. Як і весільні консультанти, організатори подій працюють із клієнтами, щоб допомогти їм підготувати різні аспекти святкування. Можна працювати навіть із набагато більшою кількістю клієнтів, якщо займатися будь-якими типами заходів.

➡️ Консультант соціальних мереж. Якщо ви один із тих представників покоління Y, для яких користуватися соцмережами так само природно, як дихати, можете почати кар’єру консультанта з соціальних мереж. Такі медіа – це, без сумніву, краща бізнес-ідея для реклами, але тільки якщо знати, як ними користуватися. Якщо ви можете допомогти сучасним компаніям залучити соціальні мережі до їхніх маркетингових кампаній, то буде легко досягнути успіху.

➡️ Школа танців. Якщо ви вмієте і любите танцювати, школа танців – чудовий варіант для старту власного бізнесу. Зберіть першу групу, знайдіть відповідне приміщення та апаратуру і почніть навчати свою цільову аудиторію. Не забувайте, що найкраща реклама для даного бізнесу – це рекомендації. Тому подбайте про те, щоб про вас заговорили.