15 червня 2015 року на засіданні Регіональної ради підприємців при Вінницькій обласній державній адміністрації було підписано Меморандум про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Директор Центра міжнародного приватного  підприємництва (CIPE)- Баландіна Н.В. привітала усіх присутніх на засіданні РРП та повідомила про те що на сьогоднішній зустрічі має за мету представити проект, що виконується в рамках Центра міжнародного приватного підприємництва(CIPE) і фінансується за допомогою національного фонду підтримки демократії США. В Україні представництво(CIPE) відкрито 5 років тому(2010р.) і свою діяльність воно розпочало з навчання лідерів бізнес-асоціацій і об’єднань малого та середнього бізнесу щодо всіх компонентів та систем, які необхідні незалежній, сильній бізнес-асоціації для того щоб просувати та захищати інтереси своїх членів. А також працювати на покращення стандартів життя для громади регіону. Одними із перших об’єдналися у коаліцію малого та середнього бізнесу саме за результатами участі у цій програмі кілька регіонів, Вінницький у тому числі. Вінницький регіон у цьому році є пілотним по усім можливим напрямкам співпраці. Також у своєму виступі Баландіна Н.В. коротко розповіла про діючі проекти на території регіону.

Цього року проект націлений на абсолютно на нові умови і цілий рік чотирнадцять торгово-промислових палат, які делегували своїх представників в групу стратегічного планування, стратегічного розвитку, починаючи з жовтня минулого року переглянули стратегію України і роботи торгово-промислових палат, і власне роль торгово-промислових палат в регіонах на наступні три,п’ять та десять років. Ця стратегія була розглянута і представлена на З’їзді торгово-промислових 19 травня. Цей проект триватиме наступний рік. Представникам бізнес-спільнот та Вінницької торгово-промислової палати запропоновано долучитись до проекту. А проявлені ними ініціативи отримають підтримку.

Ще одним важливим напрямком роботи у межах країни було названо роботу з підприємцями-переселенцями з зони АТО та окупованого Криму і з тими бізнесами, що залишаються на цих та приконфліктих територіях. У Вінниці чимало підприємців-переселенців, котрі не визначилися з тим, що могли б робити в місті свого перебування. Тому Центр міжнародного приватного підприємництва(CIPE) у цьому році підтримує два проекти. Один із проектів контролюватиме ГО «Стіна», другий – буде координувати Всеукраїнська асоціація консультантів з управління«IMC Ukraine».Проект що координуватиме Всеукраїнська асоціація консультантів з управління буде представлений Олексієм Зволінським. Цей проект спрямований на створення ресурсної карти Вінницького регіону і профіля потреби регіону збоку малого середнього бізнесу, тобто які є можливості залучення підприємців до певних галузей, та які є можливості регіону щодо інфраструктури та наявних фінансових можливостей доступу.