У Черкаській облдержадміністрації відбулося засідання регіональної ради підприємців в області31.01.2013


 

31 січня 2013 року в прес-центрі облдержадміністрації відбулося засідання регіональної ради підприємців в області, в роботі якого взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Безверхній. Провів засідання голова регіональної ради підприємців в Черкаській області, голова правління ПрАТ «Коопзовнішторг» Анатолій Погребняк.

У заході взяли участь члени регіональної ради підприємців в області, а також заступник начальника Головного управління – начальник управління розвитку підприємництва Головного управління інвестиційно-інноваційної політики підприємництва та  зовнішніх зносин Микола Папуша, т.в.о. начальника управління житлово-комунального господарства в Черкаській області Володимир Ромашов, заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області Ігор Гадіон та інші представники структурних підрозділів органів виконавчої влади в області.

У вступному слові заступник голови облдержадміністрації Анатолій Безверхній підкреслив, що, як в масштабах усієї країни, так і, безпосередньо, нашої області, відносини держави та бізнесу є вкрай важливими для розвитку підприємництва.

– На сьогодні на Черкащині осучаснено підходи до взаємовідносин між владою та підприємцями. Розпорядженням облдержадміністрації від 26 серпня 2011 року №273 утворено регіональну раду підприємців в області та затверджено її склад. За два останніх роки здійснено ряд заходів щодо спрощення реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності, видачі документів дозвільного характеру та перегляду регуляторних актів, упорядкування надання адміністративних послуг, – відзначив Анатолій Безверхній.

Заступник голови ОДА запросив учасників зібрання до активного обговорення важливих питань, які внесено до порядку денного засідання та висловив переконання в тому, що його учасники досягнуть компромісних рішень, що сприятимуть подальшому розвитку підприємництва на Черкащині.

На засіданні було детально розглянуто питання стосовно енергетичної сфери, зокрема, тарифного регулювання в електроенергетиці, його наслідків для бізнес-середовища та пошуку спільних шляхів вирішення проблем тарифного регулювання. 

Учасники зібрання заслухали та обговорили інформацію про ситуацію, що склалася в підприємницькому середовищі в зв’язку з підвищенням вартості послуг на проведення експертиз та оглядів продукції тваринного та рослинного походження.

Йшлося також про сприяння розміщення замовлень та налагодження співпраці з бізнесом при виготовленні продукції для потреб регіону на виробничих потужностях підприємств, установ, зокрема, в сфері виконання покарань.

Учасники зібрання затвердили план роботи регіональної ради підприємців в Черкаській області на 2013 рік та запровадження комплексних заходів, спрямованих на розвиток сільських територій області та інші питання.

 

 

Управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації