Конкурс стартап-проектів "Прискорювач", який вперше пройшов в Україні в рамках чемпіонату з веб-розробки UA Web Challenge, назвав п'ятірку найкращих вітчизняних стартапів.

   Перше місце в рейтингу "Прискорювач" посів проект Lirullu, що пропонує заміну тестів CAPTCHA для сайтів у вигляді нескладних логічних задач, які виглядають набагато красивіше і більш зрозумілі користувачам.

   На другому місці проект TicketForEvent, який дозволяє створювати свій сервіс для реєстрації і продажу квитків на різні заходи. Третє місце зайняв сервіс відеоконсультацій для інтернет-магазинів, сервісів і сайтів - Eurisco.

   PartyTV - онлайн-телебачення, присвячене різним вечіркам, музичним подіям і світським хронікам, зайняло четверте місце.

   Оператор медичних послуг WebMed, який допоможе вам вибрати потрібного лікаря і записатися до нього на прийом в режимі онлайн, на п'ятому місці рейтингу.

   Переможці конкурсу були запрошені в бізнес-інкубатор IT Launchpad для подальшого успішного розвитку та реалізації. "Нас приємно порадував високий професійний рівень реалізації окремих українських стартап-проектів, представлених на конкурс. Однак багатьом українським стартапам все ще необхідно серйозно працювати як над концепцією і її втіленням, так і над рівнем презентації проекту", - прокоментував конкурс Сергій Калінчук, засновник і директор бізнес-інкубатора IT Launchpad.

   Всього в конкурсі взяло участь понад 40 різних стартап-проектів у сфері інформаційних технологій. Протягом місяця організатори приймали заявки онлайн і відбирали найбільш перспективні проекти. В результаті було відібрано 15 фіналістів, які повинні були виступити у фіналі перед компетентним журі та захистити свої проекти. З них експерти вибрали 5 найкращих проектів.

   Нагадаємо, в квітні були названі найкращі українські проекти за версією Рейтингу українських стартапів, організованого Денисом Довгополим. У загальному рейтингу переможцями стали стартапи Zakaz.UA (сервіс замовлення та доставки продуктів з супермаркетів), ExpoPromoter (система онлайн-сервісів для організаторів заходів), YouScan (сервіс моніторингу соціальних мереж і майданчиків). У глобальному рейтингу трійка фіналістів виглядала так: 1-е місце - ExpoPromoter, 2-е місце - BPMOnline (SaaS онлайн-CRM), 3-є місце - Jelastic (платформа хмарної розробки).